Kinkiet wewnętrzny na ścianie w restauracji to wspaniały pomysł, aby wnieść domowy klimat do sali jadalnej. Wspaniale też oddadzą klimatyczny nastrój kinkiety w pubie, cukierni, kawiarni i innych lokalach gastronomicznych, gdzie konsument czeka na przygotowanie dla niego posiłku.

Jak wpływa kinkiet wewnętrzny na nastrój konsumenta w restauracji?

Stylowe kinkiety rozwieszone na ścianach i filarach w sali restauracyjnej wpływają na konsumentów uspokajająco. Dzięki ciepłemu światłu płynącemu z lampy ściennej tworzy się kojący klimat.

Czas przygotowania posiłku dla konsumenta może wydłużyć się nawet do pół godziny. Zatem oczekiwanie na danie w blasku spokojnego kinkietowego światła odgrywa tutaj bardzo ważną funkcję.

Jak zachować harmonię w restauracji używając kinkietów wewnętrznych?

Harmonia, czyli spójność wszystkich elementów, ma ogromny wpływ na nastrój osób znajdujących się w danym pomieszczeniu. Jeśli mowa o restauracji, to zależne są tutaj odpowiednio dobrane stoliki, krzesła, obrusy, ozdoby oraz lampy ścienne i sufitowe.

Na przykład stylowa klasyczna restauracja będzie pełna zdobień, zawijasów, wiszących ciężkich żyrandoli. W takiej sali jadalnej kinkiety również powinny być pełne przepychu. Tak samo dotyczy to pozostałych sprzętów tam się znajdujących.

Jak wygląda sala pubu z kinkietami wewnętrznymi?

W pubie wystarczą tylko kinkiety, gdyż tam z reguły wymagane jest mocno stłumione światło. Każdy kinkiet wewnętrzny jest wybierany z takiego materiału jak np. ściana.

Jeżeli jest nią drewniana boazeria, kinkiet będzie drewniany. Jeśli ściana ma tapetę, klosz kinkietu może być papierowy, metalowy lub szklany. Gdy ściany są loftowe, czyli z surowej cegły, idealny kinkiet to ozdobna żarówka z gwintem zawieszona za kabel na zgrabnym haku lub podpórce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *