Prysznic prostokątny cieszy się dużym powodzeniem, ponieważ spośród wszystkich dostępnych modeli, to właśnie on zapewnia największy komfort użytkowania. Kabiny prostokątne idealne są do łazienek o większej powierzchni, w których aranżacja i właściwe zagospodarowanie przestrzeni nie będzie stanowić problemu.

Rodzaje kabin prysznicowych

Wszystkie kabiny prostokątne kupić można w wielu rozmiarach. Najpopularniejsze są te, których boki mają długość dziewięćdziesięciu centymetrów. Każdy dobry producent oferuje również Prysznic prostokątny kompaktowy, idealny do bardzo małych łazienek. Posiadacze dużych łazienek stawiają na kabiny większe, których dłuższe ściany mają aż sto dwadzieścia centymetrów. Wśród pryszniców prostokątnych jest setki różnych modeli, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Co jeszcze jest ważne przy zakupie kabiny prysznicowej prostokątnej?

Prysznic prostokątny może mieć w komplecie brodzik, który zastąpić może w niektórych przypadkach tradycyjną wannę. W brodziku takim, jeśli jest dość głęboki, można kąpać małe dzieci, psa, moczyć mocno zabrudzone pranie, przed włożeniem go do pralki.Od kilku lat sporym powodzeniem cieszą się kabiny prysznicowe bez brodzika. Jest to domena wszystkich nowoczesnych łazienek, urządzonych minimalistycznie. Tego typu kabiny są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu dla osób starszych, niepełnosprawnych, dla inwalidów poruszających się na wózku.

Zalety kabiny prysznicowej

Kabina prysznicowa pozwala przede wszystkim zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Kąpiąc się pod prysznicem zużywa się również o wiele mniej wody niż w przypadku korzystania z wanny. Ciepłe natryski są również zbawienne dla organizmu, ponieważ pobudzają krążenie krwi i zwiększają odporność.Nowoczesne kabiny wyposażone są w różne dodatki, takie jak hydromasaże, bicze wodne i wiele innych. Mogą mieć także wmontowane głośniki stereo lub radio, aby w trakcie kąpieli słuchać swojej ulubionej muzyki.

Kupując kabiny prysznicowe postawić należy na ich jakość i staranne wykonanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *