Wesele to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu, podczas której każdy szczegół ma znaczenie. Nie ma wątpliwości, że dekoracje są jednym z najważniejszych elementów przygotowań do ślubu. I choć minimalistyczne dekoracje są nadal bardzo popularne, to coraz więcej par decyduje się na tematyczne i bardzo przepychowe warianty. W tym artykule postaramy się przedstawić najnowsze trendy w dekoracjach weselnych, które pomogą uczynić ten dzień niezapomnianym dla każdego gościa.

Magiczne aranżacje i dekoracje – restauracyjne możliwości na wesele

Organizując wesele, zwracamy uwagę na wiele ważnych kwestii, ale jedną z najważniejszych jest wybór miejsca. Restauracja na przyjecie weselne to idealne miejsce do świętowania tak ważnej chwili. Aby uatrakcyjnić i wyjątkowo udekorować to miejsce, warto przebadać różne możliwości aranżacyjne.

Restauracje na wesele oferują nieskończone możliwości dekoracji i aranżacji. Istnieją modele, gdzie stoliki są ustawiane w jednej linii, a na środku stołów pojawiają się kwiaty, owoce lub elementy ozdobne. Możliwe jest również ustawienie stołów w kształt litery U, przez co akcentowane są centra. Są także modele, w których kwiaty są umieszczone w okolicach sufitu, dzięki temu wnętrze wydaje się jaśniejsze i bardziej egzotyczne.

Wybór restauracji na wesele to jedno, ale dopiero dekoracje nadają mu naprawdę magiczny klimat. Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań, ale korzystając z doświadczenia obsługi, a także własnej kreatywności i pomysłowości, wybierzemy idealny styl i najlepsze dekoracje.

Trendy w dekoracjach weselnych – od minimalistycznych po tematyczne i pełne przepychu

Każdy z nas marzy o tym, aby dzień naszego ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. Właśnie dlatego tak ważnym elementem przygotowań jest wybór idealnej restauracji na przyjęcie weselne oraz odpowiedniej dekoracji, która dopełni cały klimat uroczystości. W dzisiejszych czasach młode pary coraz częściej stawiają na nowoczesne trendy w dekoracjach weselnych, które różnią się bardzo od klasycznych, tradycyjnych rozwiązań.

Nie ma wątpliwości, że jednym z najnowszych trendów w dekoracjach weselnych są minimalistyczne, acz eleganckie aranżacje. W takim przypadku stawiamy przede wszystkim na ciekawie dobraną kolorystykę, która niejako sama w sobie stanowi dekorację. Wśród najmodniejszych kolorów wymienia się przejrzyste odcienie bieli oraz lekkie pastele. Przy meblach lub na stolikach umieszczamy pojedyncze kwiaty w wazonach lub na półmiskach, a całość dopełniają delikatne świece, które dodają uroku i ciepła całości.

Jednak, młode pary coraz częściej wybierają w dekoracjach weselnych zupełnie przeciwne podejście – oprawę tematyczną przyjęcia, której nadrzędnym celem jest zainspirowanie gości i zaoferowanie im niezapomnianego klimatu. W przypadku aranżacji tematycznych, ważną rolę odgrywają detale, które dodają uroku całej uroczystości – to właśnie one wprowadzają nas w magiczną i wyjątkową atmosferę. W takim przypadku mamy szansę się zetknąć z wieloma inspiracjami, między innymi romantycznym wieczorem weneckim, elegancką, a nawet arabską i orientalną aranżacją. I choć wybór mebli i dekoracji w takim przypadku jest nieco większy, to warto skonsultować się z profesjonalistami, którzy pomogą nam w przygotowaniu odpowiedniego klimatu na naszym weselu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *