Connect with us

Finanse

Czy można otrzymać szybką pożyczkę przez internet bez wizyty kuriera i umowy?

Published

on

Stressed young woman open her empty wallet and calculating expenses at home

Na zaciągnięcie pożyczki decydujemy się, gdy potrzebujemy pieniędzy. Najczęściej są to pożyczki krótkoterminowe. Wyróżniają się one skromnymi kwotami pożyczek i krótkim czasem spłaty.

Ponadto sposób zawarcia umowy pozbawiony jest wielu formalności. Potrzebny jest tylko dowód osobisty. Banki natomiast wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i uzyskanie pożyczki krótkoterminowej jest możliwe bez wychodzenia z domu. Trzeba wypełnić niezbędne dokumenty i poczekać na zgodę banku. Ale co z podpisaniem umowy? Czy konieczne jest udanie się do biura kuriera? Przecież pożyczka przez Internet powinna być szybka.

Procedura uzyskania pożyczki krótkoterminowej

Proces uzyskania pożyczki krótkoterminowej jest szybki i łatwy. Wystarczy wybrać bank z najkorzystniejszą dla nas ofertą. Obecnie mamy możliwość przejrzenia i oceny różnych banków, które oferują tego typu pożyczki przez Internet. Następnie wchodzimy na stronę wybranego przez nas parabanku i wypełniamy formularz. Podajemy swoje dane osobowe, wybieramy kwotę (od 50 do 3000 zł) i okres spłaty (od 30 do 90 dni). Następnie składamy dokumenty i czekamy na akceptację. Ale co z podpisaniem umowy?

Czy konieczne jest podpisanie umowy i spotkanie z kurierem?

Jeszcze do niedawna, aby otrzymać pożyczkę krótkoterminową przez Internet, musieliśmy czekać na przyjazd kuriera z gotową, podpisaną umową. W przeciwnym razie nie otrzymalibyśmy środków. Trwało to zwykle od 1 do 2 dni roboczych. Obecnie parabanki oferują znacznie skróconą i uproszczoną metodę – nie musimy podpisywać żadnej umowy, wystarczy, że jednym kliknięciem zaakceptujemy wszystkie zgody i umowę. To upewni pożyczkodawcę, że zgodziliśmy się na wszystkie warunki.

Wypłata pieniędzy z kredytu gotówkowego

Ale co z wypłatą środków? Mamy wiele możliwości, z których możemy wybierać. Oczywiście, najszybszą opcją jest przelanie środków na swoje konto. Wystarczy podać numer konta, a środki z wypłaty mogą być dostępne na koncie w ciągu kilku minut. Jest to najbardziej popularna opcja wśród klientów. Możesz też zlecić dostarczenie pieniędzy do miejsca zamieszkania. Jeśli nie masz konta w banku lub po prostu chcesz mieć gotówkę w ręku, to jest to rozwiązanie dla Ciebie. Konsultant omawia przez telefon specyfikę wypłaty kredytu mieszkaniowego. W ustalonym terminie odbieramy od pracownika banku umówioną kwotę pieniędzy. Inną opcją jest odbiór środków na poczcie. Otrzymamy czek GIRO, który będziemy mogli zrealizować w dowolnym urzędzie pocztowym. Jeśli żadna z powyższych opcji nam nie odpowiada, możemy indywidualnie negocjować z bankiem sposób otrzymania pieniędzy z kredytu.

Banki starają się obecnie jak najlepiej dopasować swoją ofertę do potrzeb klientów. Dzięki temu możemy szybko i wygodnie uzyskać kredyt krótkoterminowy, a także dostosować go do naszych potrzeb. Dzięki temu, że nie ma konieczności podpisywania umowy, cały proces znacznie się skraca. Wybierając przelew na konto bankowe, możemy zdobyć potrzebne nam pieniądze w ciągu zaledwie kilku minut.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Trending